Seudónimo Seudónimo
  • 22-01-2016
  • Mathematics
contestada

Paula is shopping for a party.she finds a pack of 6 rolls of streamers for $4.50. What is the cost of one roll of streamers ?

Relax

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 22-01-2016
6/4.5 = 1.33 All you need to do is 6 divided by 4.5
Answer Link

Otras preguntas

What is blank divided by 4 equals 9
480 vibrations in 4 minutes whAts the period in seconds?
What is the least common multiple of 3, 6, and 7?
A jar contains 18 apple lollipops, 7 strawberry lollipops, and 10 grape lollipops. Irvin randomly selects a lollipop, gives it to his brother, and then randomly
what document title translates to great charter?
why did americans want george whachington to be president
Explain how diabetes can affect two other human body systems.
Who used khipu, a system of recording numbers by tying knots on strings? A. Aztec B. Maya C. Inca 7 grade help please
What is the LCD of 11/12 and 1/8
One of the central themes in biology is how DNA, RNA, and proteins are related. Describe how genetic information flows between those types of molecules. Include