blad9esismauraprit blad9esismauraprit
  • 25-02-2017
  • Mathematics
contestada

Kevin orders 2 tacos with beans and rice and a drink for lunch. one taco costs $1.69. write the cost of the taco in word form.

Relax

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 25-02-2017
The cost of one taco is one dollar and sixty-nine cents.
Answer Link

Otras preguntas

si no logre ir a mi realidad deseada cuando lo puedo volver a intentar​
Someone please answer yes I give brainliest​
On a cold day in Moscow, the temperature was 5∘C. If the temperature drops 17∘, what is the new temperature?
. What is the solution set of 4x = y and 2x - y=0
Which 3 expressions are equivalent to the expression : 3x-12-2(x+12)
Cual es la nomenclatura stock/tradicional/sistematica del oxigeno????
Give 2 reasons why children from the same family won't look alike
How do you prove that lines are similar in triangles if it is parallel? (look at photo)
SUPER URGENT: Find cscθ.
Una opinión personal es un juicio o valoración que tiene alguien acerca de un acontecimiento, una experiencia o un tema en concreto.