baizekendra4 baizekendra4
  • 26-05-2022
  • Mathematics
contestada

the question is “how much does a package of corn cost” but the amount next to it is 2/189. can someone help lol

the question is how much does a package of corn cost but the amount next to it is 2189 can someone help lol class=
Relax

Respuesta :

abrilgoros10
abrilgoros10 abrilgoros10
  • 26-05-2022

Answer:

I'm assuming it's sayin that u get 2 for 1.89?

Answer Link

Otras preguntas

simplify (2x10^4)^6
last month, steven had $4285.68 that he divided into two accounts. he deposited 1/3 into a savings account. he deposited the rest into his checking account. HOW
What was adopted directly from China by Japan?
Atoms that emit particles and energy from their nuclei are
What is 13.48 rounded to the nearest 10th
how do I write 218375 in expanded form
Compatible numbers are numbers in a problem that are easy to compute _______.
Community Gym Charges a $50 membership fee and a $55 monthly fee. Workout Gym charges a $200 membership fee and a $45 monthly fre. How many months will the tota
5 pairs of insulated gloves costs 29.45 what is the unit price of the pairs of gloves
Identify the complete adjective clause. This course deals with facts that everyone should know. This course This course deals This course deals with facts facts