Dan spent $765.00 on equipment to open a business selling bumitos. He sells the burritos for $3.50 each. The cost of the ingredients to make each burito is $0.75

Relax

Respuesta :

Answer: 3:50b>765.00+0.75 279 Burritos

Step-by-step explanation: