three apples and two bananas cost 2.00. four apples and four bananas cost 3.00. what is the cost of one apple?
HELP PLS

a)1

b)0.75

c)0.50

d)0.25

Relax

Respuesta :

50 cents is the answer :)

Otras preguntas