geremybarahona
geremybarahona geremybarahona
  • 26-03-2021
  • Mathematics
contestada

Okay. Please Help I really need help (25 points).

Okay Please Help I really need help 25 points class=
Relax

Respuesta :

XFrancisco14 XFrancisco14
  • 26-03-2021

Answer:

500 dollars earned

Step-by-step explanation:

if 12.5x is the amount per hour they earn then multiply that by the amount of hours they work

Answer Link

Otras preguntas

-8t-23=-15 what is the answer
what is the value of x1/2x+6x+90=12​
What was the main reason people moved to cities during the Gilded Age? to find work in factories to attend universities to become financiers to enjoy cultural e
12. The double-replacement reaction between silver nitrate and sodium bromide produces silver bromide, a component of photographic film. a. If 4.50 mol of silve
S4. A Isabella las flores altas y verdes. o le gustan o les gustan o le gusta o les gusta
If 5 boxes cost $35, what is the cost per box?
Which layer of the earth is made up of tectonic plates?.
2. What is the stated goal of all governments?
In this activity, you'll write an essay that argues against the point of view expressed in a reading of your choice. Using research and a fair approach, you'll
What was the main effect of the Second Great Awakening on society?