myyyyyyyaaaaa myyyyyyyaaaaa
  • 25-10-2016
  • Mathematics
contestada

Paint costs $29.95 per gallon Nikki needs 12.25 yards project how much will need to spend on paint remembered you run to the nearest Penny

Relax

Respuesta :

pphreadpphread pphreadpphread
  • 25-10-2016
You can delete this as it is a duplicate. That said:
price * amount = cost
$25.95 * 12.25 = $317.89
Answer Link

Otras preguntas

Translate this sentence into an equation. The difference of Raj's height and 12 is 74 Use the variable r to represent Raj's height. please lmk <3
Plantea otra actividad como la anterior en el siguiente espacio. Luego, proponle a un compañero que la resuelva.
let help and step by by explanation ​
what does a head frame do​
Help PLEASE I will give brainiest!!!
Why was it important to write down the rules of government?
If Alpha produces 60 cars, how many units of clothing can Alpha produce?
Because enzymes act this way, we say that they - * digest reactions convert reactions reverse reactions catalyze reactions
Filipino lifestyle and activities
2 ^ { 2 x } - 6.2 ^ { x + 1 } + 32 = 02 2x −6.2 x+1 +32=0​