
Respuesta :
Answer:
2.50 dollars an apple.
Step-by-step explanation:
Divide 50/20
Answer:
2.5 per apple
Step-by-step explanation:
50 ÷ 20=2.5
Answer:
2.50 dollars an apple.
Step-by-step explanation:
Divide 50/20
Answer:
2.5 per apple
Step-by-step explanation:
50 ÷ 20=2.5