ppeppa356
ppeppa356 ppeppa356
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

It’s really easy answer please

Its really easy answer please class=
Relax

Respuesta :

lenarystark
lenarystark lenarystark
  • 22-10-2020

Answer:

8.5

Step-by-step explanation:

To get the answer, you should divide 34 by 4 = 8.5

Answer Link
morgan1186 morgan1186
  • 22-10-2020
$8.50, just divide the amount given (in this case $34) by the number of products.
Answer Link

Otras preguntas

could a photograph be considered a primary source. Why or why not
Mary drove 150 miles in three hours. What was her average rate of speed
Positive whole numbers less than 8
247139 rounding to the nearest thousand
Generative writing: a. usually comes last in the writing process. b. usually occurs during revision and editing in the writing process. c. usually comes first i
How do I solve an inequality if the question is 2(2x+2)-x>3x-4 ?
When conducting research for a thesis paper, what is the best way to determine the author’s point of view?
Why did European countries actively colonize much of the world between the 17th and 19th centuries?
plate tectonics suggests that the ( a. biosphere) floats and moves on the ( a. atmosphere) or plate tectonics suggests that the ( b. asthenosphere) floats and
What is a paragraph proof