Sally buys a certain brand of shampoo from a supplier at $9.25 per bottle. She marks it up 30%. What would the selling cost be ?



(YOU WILL ONLY GET THE POINTS IF YOU GIVE ME THE RIGHT ANSWER!!!)

Relax