inese
inese inese
  • 21-09-2016
  • Mathematics
contestada

3 apples cost $1.26. How much do 10 apples cost?

Relax

Respuesta :

haileyzerkle
haileyzerkle haileyzerkle
  • 21-09-2016
 your answer is $4.20
Answer Link

Otras preguntas

A ball dropping from 70 cm took 0.6 seconds to travel a horizontal distance of 34 cm. Calculate the horizontal velocity of the ping pong ball using the formula:
I need helpp !! pleasee i will mark brainliest
Based on the map, which of the following choices is the most likely reason for the loss of the wetlands as the United States grew in size? A. People replaces we
If a playground is 30 3/4 feet by 20 1/2 feet in dimension, what is the perimeter of the playground?
do humans still crave power?​
YES (1) On December 29 2005, four teenage boys from Chicago went out for a late-night drive and had a terrible accident. (2) The car spun out of control and st
An automobile company hired an advertising agency to survey its customers to find out which brand of tire they preferred for their cars. The results of the surv
Define precipitation and list the different types.
Help plzz I will mark brainliestttt
NEED HELP FAST Todd bought x gallons of gasoline for $2.75 a gallon. Write an expression that shows how much Todd spent on gas.