Each time you take your dogs to the park , it cost $1.50. Write an equation that represents the cost of of n to the dog park, if he spent 9

Relax

Respuesta :

9 divided by 1.50 is 6
I hope that answers your question

A million apologies if I’m wrong half of my brain is still on vacation