mbmadelyn2003 mbmadelyn2003
  • 22-09-2020
  • Spanish
contestada

cuando fue la ultima vez que compraste calcetines? cuanto te conaron? cuanto cuestan los calcentines en el catalogo

Relax

Respuesta :

ivkrupnov ivkrupnov
  • 22-09-2020

Answer:

Compré los calcetines la semana pasada. No me conocieron al principio. Los calcetines cuestan unos 3 dólares.

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

a local store sells oranges at a price of 6 for $9.00 what is the unit rate? how much will 10 oranges cost
Simplify Negative 15.6 divided by negative 4.
The Supreme Court is part of the Judicial Branch?
gas exchange is more difficult for aquatic animals with gills than for terrestrial animals with lungs because _____.
what do floodplains,sandbars and river deltas have in common?
How does Bud get Lefty Lewis to take him to Grand Rapids? A. Bud tells Lefty that he wants to visit his mother in Grand Rapids. B. Bud sneaks into Lefty'
With an aid of diagrams differentiate between a price ceiling and price floor as government intervention measures to market failure and indicate the short term
_________________ allows the Supreme Court to declare a law passed by Congress or the president as unconstitutional. a. Jurisdiction b. Judicial Review c. Writ
it's not the 4th one:)
What does GPA mean? Please tell me!