wefjow wefjow
  • 24-08-2020
  • Mathematics
contestada

HELP! WILL GIVE BRAINLIESY.

HELP WILL GIVE BRAINLIESY class=
Relax

Respuesta :

purerose03
purerose03 purerose03
  • 24-08-2020
$1.00 for each tube of toothpaste
Answer Link
aryaguptabg
aryaguptabg aryaguptabg
  • 09-02-2021

Answer:

$1 for one tube

Step-by-step explanation:

Ratio is 10:10

if you keep on reducing it

you will eventually get to 1:1

Therefore, the answer is $1 for one tube

Answer Link

Otras preguntas

An equation and the steps to solve it are shown below: 2x − one over four (12x + 4) = 3 Step 1: 2x + 3x + 1 = 3 Step 2: 5x + 1 = 3 Step 3: 5x + 1 − 1 = 3 − 1 St
Is 25/40 proportional to 15/24
what amino acid is carried by tRNA with anticodon, GUA?
It is best to say that marine debris _______.
How can individuals join or support the world bank
who was henry the 8ths brother
dose anyone know how to do this ??
Explain why internet sites like Wikipedia are controversial research sources
Why is catholicism the dominant religion of mexico
Can you help me PLEASE!!!!!!!!!! In science? Which is an example of a competitive relationship? A. silverfish protected by army ants as they walk with them in