Relax

Respuesta :

Answer:

$8.4

Step-by-step explanation:

2 pounds of peaches cost $4.20

1 pound of peaches costs = 4.20 /2

4 pounds of peaches cost =[tex]\frac{4.20 *4}{2} \\8.4[/tex]

4 pounds of peaches cost $8.4