angellegarcia92
angellegarcia92 angellegarcia92
  • 25-08-2016
  • Mathematics
contestada

$1.12 for 8.2 ounces

Relax

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 28-08-2016
what about it
what is the question


Answer Link
jelenako57605
jelenako57605 jelenako57605
  • 28-08-2016
$1.12 for 8.2 ounces means that u would pay around 0.12 per ounce but keep in mind u still have the .2 ounces.
Hope this helps!!
Answer Link

Otras preguntas

Simon is painting his garden fence. The fence is 80m long. So far, he has painted 45m. How much does he have left to paint?
What does processing mean? A. a computer is making sense of input and doing a task with it B. a user is acting C. the computer is recharging D. software is
Help me find the value of "y" thanks
What are the different tennis strokes and how do I implement them correctly?
Need help with questions
What did the United Nations accomplish by holding the Nuremberg Trials for accused war criminals responsible for the Holocaust? (4 points) It established intern
Alexander hamilton economic plan was designe to
Whom did Jefferson choose to lead the exhibition?
What is the process in which monomers form stable covalent bonds to form polymers?
Last summer, an ice cream shop sold a small ice cream for $1.25 and a large ice cream for $3.75. The ice cream shop decided to raise its prices this summer whil