jessicafleuriot1548 jessicafleuriot1548
  • 24-04-2020
  • Mathematics
contestada

what would the cost be for a lamp that is regularly priced at $45.00​

Relax

Respuesta :

memes7ever memes7ever
  • 24-04-2020

Answer:

Unless there's more to that question,  it would be $45.00

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

The price for a particular herb is 49 cents for 6 ounces. What is the price of the herb in dollars per pound?
What is the expression for (5/6) to the power of 2
My question is below. M\pie =7.3
Which are correct definitions for history? Choose all answers that are correct. a. a documented narrative of change over time b. the study of human behavior b
Is 8/12 and 24/36 equivalent?
Find the greatest common factor of 9,15, and 63
Traveling at 55 mph, how many minutes, rounded to the nearest whole number, does it take to drive 310 miles from Boston to Syracuse?
In which of the following ways does fascism differ from communism? Select one: a. Fascism looks across borders while communism emphasizes the importance of nati
A certain compound is made up of one phosphorus (P) atom, three chlorine (Cl) atoms, and one oxygen (O) atom. What is the chemical formula of this compound?
Properties of water from a glacier and geyser