shay6a6jacksYayamy
shay6a6jacksYayamy shay6a6jacksYayamy
  • 21-07-2016
  • Mathematics
contestada

if four lamps cost $120.00 what is the average cost per lamp?20.0025.0030.0035.0040.00

Relax

Respuesta :

Jisallyouget
Jisallyouget Jisallyouget
  • 21-07-2016
The cost of 1 lamp is $30
Answer Link

Otras preguntas

The had the greatest number of large cities. Most of the nation's territories were located in the The was experiencing slow population growth. The most wanted t
PLEASE HELP WILL MARK BARINLIEST
A group of data items and their mean are given. 27, 45, 63, 108, 162, 243; Mean = 108 a. Find the deviation from the mean for each of the data items. b. Find th
Identity, Inter-Ethnic Relations & Multiculturalism in ethiopia
Which sentence uses the semicolon correctly? Morgan played goalie on the travel team and; his friend Robbie played midfield. The soccer team had a great staff
which two activities can a student perform to show the formation of soil through chemical processes?
What are the different ways that the simulation shows you that the equation is balanced, visually?
What is 3 1/5 divided by 1/8
Human impact on ecosystems would most likely lead to secondary succession over primary succession.truefalse
New delhi is hotter tha mardus.Why?