tweetybird6146
tweetybird6146 tweetybird6146
  • 26-02-2020
  • Mathematics
contestada

A box of chocolates costs $1.04 to produce and sells for $9.99. If the local candy store shop sells 125 boxes each day, what will their profit be in February?

Relax

Respuesta :

jacksonbigge jacksonbigge
  • 27-02-2020

Answer: drop out

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is the remainder for 514 divided by 19
describe the persuasive message strategy used for the body of a message​
simplify (3k^4) (7k^5)
what was the total number of government hospital in Nepal in 2011​
The pie chart shows 60 pupils travel to school
Which of the following are facts about the therapeutic services pathway? O Requires lifting equipment O Requires helping patients with exercises O Requires a lo
i need help pleaseee!!
hai tính chất nào của enzymes giúp nó trở thành chất xúc tác đặc biệt ?
Please help me please hurry
Find the value of x (give in steps)