Relax

Respuesta :

ktreyb
Your problem is missing the units after the numbers. It could be 4 cents and 32 cents, 4 dollars and 32 dollars, 4 cents and 32 dollars, 4 dollars and 32 cents, etc. 

Assuming both are in dollars:

32 / 4 = 8

Deshaun can buy 8 pounds of candy.