Relax

Respuesta :

Answer:

$0.50 per ounce

Step-by-step explanation:

8/16=0.50

Answer:

$0.5

Step-by-step explanation:

8 ÷ 16 = 0.5,

You pay $0.5 for each ounce of turkey