charliedamelio5395 charliedamelio5395 25-01-2021 Mathematics contestada 7. Mangoes are sold at 5 for $4.00 and oranges are sold at 3 for $10.50. Mother bought 8mangoen and 7 oranges. How much did she pay in all for the Items?working