Alan buys a bag of 13 oranges for $2.99. find the unit price in dollars per orange. I f necessary, round your answer to the nearest cent

Relax

Respuesta :

Answer:

23 cents

Step-by-step explanation:

Answer:

0..23

Step-by-step explanation

divide 2.99 by 13