Relax

Respuesta :

Answer:

the price is 4 dollars

Step-by-step explanation:

Answer:

$0.63 per unit

Step-by-step explanation:

you divide 3.78 by 6 and you get 0.63 if rounded 0.60

srry if it's incorrect